У 2020 році розпочнеться будівництво аеродрому “Мукачево”

Новини України

Із 2020 року в Україні планують розпочати проектування і будівництво аеродромного комплексу “Мукачево”.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

За його словами, 29 серпня відбулась нарада за участю представників Збройних сил, Міноборони, Укрінфрапроект, Державіаслужби, Украероруху і Мукачівської ОТГ.

Прийнято рішення негайно розпочати роботу над змінами до постанови Уряду 126, якою схвалена Державна програма розвитку аеропортів до 2023 року і вже з 2020 року розпочати проектування і будівництво аеродромного комплексу “Мукачево“, – написав заступник міністра по результатам наради.

Він також зазначив, що Міноборони повинне надати результати щодо співфінансування, так як злітно-посадкова смуга буде подвійного призначення – для потреб цивільної та військової авіації.

Також він зазначив, що Мукачівської ОТГ зі свого боку готова залучити інвестора і в рамках держпрограми розвитку аеропортів збудувати новий пасажирський термінал. 

Поки ми намагаємось повноцінно врегулювати роботу аеропорту “Ужгород”, шляхом підписання Угоди між Урядом Словаччини та України, необхідно впроваджувати альтернативні варіанти і розбудовувати внутрішнє авіасполучення в державі, шляхом розвитку регіональних аеропортів“, – резюмував заступник міністра.

Джерело: Економічна правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *