Розваги, здоров`я, розвиток: у Вінниці пройде дитячий «Розвивайлик Фест»

Новини Вінниці

ІІІ фестиваль позашкілля, дитячого оздоровлення, розваг, моди та краси «Розвивайлик Фест»  проходитиме 31 серпня та 1вересня у Вінниці.

Організатор заходу Ольга Сольвар каже:

  • Такий захід у нашому місті проходить вже третій рік поспіль. Проведення фестивалю приурочене до Дня знань, тож ми із радістю запрошуємо вінничан та гостей міста на дитяче свято.

Фестиваль відбуватиметься у ТРЦ «Мегамолл» на арені ролердрому (1 поверх).За словами організаторів, у рамках фестивалю діятимуть провідні центри позашкільного розвитку: центри логіки дитини, іноземних мов, танцювальні студії, спортивні секції, вокальні гуртки тощо. Крім цього, передбачено роботу модельних агенцій, залучення дітей до майстер-класів, показових виступів. Для школярів працюватиме містечко роботів, а також проходитимуть розваги від аніматорів, бульбашкове шоу, паперове паті, аквагрим та модні покази.

Під час фестивалю діятиме «зона здоров’я», де для дітей передбачено проведення безкоштовної діагностики, зокрема, УЗД щитовидної залози. Крім цього, юні вінничани зможуть отримати консультацію стоматолога, перевірити зір. Між іншим, батьки школярів зможуть дізнатись більше про здоров’я дитини, отримавши поради дитячого хірурга-ортопеда та дитячого психолога.

Кожен відвідувач зможе взяти участь у розіграші путівки до Європи, а також подарунків від учасників «Розвивайлик Фесту»

Вхід на дитячий фестиваль вільний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *