Вінничанин проведе сім років за гратами: жорстоко побив співмешканку каструлею

Новини Вінниці

Вінницький міський суд призначив покарання жителю м. Вінниці, який у січні 2019 року через ревнощі каструлею побив свою співмешканку. Жінка з травмою голови у мозковій комі  через два дні була госпіталізована. Весь цей час чоловік за допомогою лікарів не звертався, а лікував жінку сам.

В ході досудового розслідування було встановлено, що 25 січня, повернувшись додому в нетверезому стані, між співмешканцями виник конфлікт. Чоловік приревнував жінку до свого товариша. Під час з’ясування стосунків підсудний каструлею вдарив жінку по голові. Від удару потерпіла впала та в  тратила свідомість. Не усвідомивши, що накоїв, співмешканець поклав співмешканку на ліжко і ліг спати. Ранком, коли чоловік зрозумів, що жінка потребує медичної допомоги, до лікарів він не звернувся, а почав її лікувати сам. За дві доби, зрозумівши, що її стан не покращується, чоловік покликав сусідку, яка сказала негайно викликати швидку допомогу.

Вінницький міський суд визнав підсудного винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження) вбивство), та призначив покарання 6 років позбавлення волі. Враховуючи те, що підсудний раніше притягувався до кримінальної відповідальності за наркотики та мав іспитовий строк терміном 1 рік, суд йому призначив остаточне покарання – 7 років ув’язнення.   

За інформацією: Відділ комунікації поліції Вінницькій області 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *