На Вінниччині зареєстровано 64 кримінальні провадження за посіви маку та коноплі

Новини Вінниці

З 17 травня на території області проводиться  оперативно-профілактичне відпрацювання «Мак». За цей період працівники поліції вилучили 9 300 незаконно посіяних рослин маку та конопель, зареєстрували 64 кримінальних проваджень, 20 особам оголосили про підозру.

Як розповів начальник управління протидії наркозлочинності Віталій Стахов за час відпрацювання працівники поліції вилучили 6 300 незаконно посіяних нарковмісних рослин. З них 5 389 рослин маку і понад 3 911 рослин конопель. 

За незаконні посіви заборонених рослин відкрито 64 кримінальних проваджень за ст. 310 КК України, 20 правопорушникам оголошено про підозру.

Розпочато одне кримінальне провадження за ст. 320 (порушення встановлених правил обігу  наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) відносно суб’єкта підприємн6ицької діяльності, який отримав дозвіл на культивування снотворного маку.

До адміністративної відповідальності за не законний посів або незаконне вирощування снотворного маку чи конопель працівниками поліції притягнуто до адміністративної відповідальності 8 осіб.  

За інформацією: Відділ комунікації поліції Вінницької області 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *