Підняла 128 кг: вінничанка Мар’яна Шевчук здобула «золото» на чемпіонаті світу з пауерліфтингу

Новини Вінниці Топ

У понеділок, 15 липня, вінницька спортсменка Мар’яна Шевчук виграла золоту медаль чемпіонату світу з пауерліфтингу серед спортсменок із вадами опорно-рухового апарату, який триває у столиці Казахстану Нурсултані. Дівчині вдалось підняти вагу 128 кг, тепер вона має всі шанси отримати путівку в Токіо на Паралімпійські ігри 2020 року.

За повідомленням видання «33-й канал», Мар’яна має звання «Майстер спорту України міжнародного класу» і є вихованкою Вінницької обласної ДЮСШ «Колос». Її тренує Олег Пакула. В 2016 році дівчина на Олімпіаді у Ріо-де-Жанейро посіла четверте місце у змаганнях з пауерліфтінгу. Крім того, встановила три світових рекорди, виграла Кубок світу у місті Дубаї. У минулому році наша землячка посіла 2 місце у ваговій категорії до 55 кг з результатом 122 кг. Цього разу Мар’яна пропустила вперед місцеву спортсменку з Мехіко — до «золота» їй не вистачило лише 1 кг. А в травні 2018 Мар’яна Шевчук у Франції здобула золоту медаль у ваговій категорії 55 кг та встановила новий рекорд світу -130,5 кг. Нині дівчина закінчує навчання у технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету.