У липні в Україні розпочнуться навчання “Сі Бриз-2019”

Новини України

На початку липня в Україні розпочнуться українсько-американські навчання “Сі Бриз-2019”. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

1 липня в Україні розпочнуться українсько-американські навчання “Сі Бриз-2019”. Традиційно вони проходитимуть на морі, суші, повітрі та під водою”, – йдеться у повідомленні.

Як інформують у відомстві, цього разу справжньою новацією стане відпрацювання річкового елементу. За легендою навчань ворожі елементи намагатимуться заблокувати вихід до моря із річки Дунай. Корабельно-катерний склад Морської охорони отримає завдання забезпечити супроводження транспортних цивільних суден через гирло Дунаю до Чорного моря. В даному навчальному елементі будуть залучені виключно сили Морської охорони Держприкордонслужби.

  • У цьому році ми пропонуємо ширший компонент морської охорони. Ми плануємо також уже другий рік спільно з румунськими колегами проводити міжнародні навчання на річці Дунай. Також ми запланували з представниками берегової охорони Грузії – під час їх візиту до порту Одеси – проведення кілька спільних тренувань-навчань, що стосується суто несення прикордонної служби, – зауважив начальник Регіонального управління морської охорони Олег Костур.

У морському компоненті в ході навчань заплановані артилерійські стрільби, висадки оглядових груп, а також удосконалення взаємодії спеціальних підрозділів. В спеціалізованих водолазних тренінгах вперше візьмуть участь представники прикордонного підрозділу “ДОЗОР”, які мають відповідну спеціалізацію.

Джерело: Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *