На що скаржилися жителі Погребищенського та Козятинського районів В`ячеславу Соколовому

Новини Вінниці

Очільник прокуратури Вінницької області В`ячеслав Соколовий в режимі відеоконференц-зв’язку провів прийом жителів Погребищенського та Козятинського районів (Калинівська  місцева прокуратура).

 На прийом звернулися громадяни,  незадоволені роботою  органів  державної виконавчої служби та поліції, які, за їх словами,  не виконують рішення судів про стягнення заборгованості по заробітній платі, належним чином  не вживають заходів до розшуку майна боржників  та його реалізації, тощо.

Також, до очільника  прокуратури області звернувся  потерпілий від злочину, якого  непокоїло, що упродовж  двох років слідчі органів поліції неналежним чином здійснюють досудове розслідування по кримінальному провадженню, не вживають всіх, передбачених законом  заходів, щодо повного та всебічного дослідження обставин, поновлення його прав як потерпілого та притягнення винних до відповідальності.

За результатами прийому стан досудового розслідування по озвученому кримінальному провадженню взято на контроль керівником місцевої прокуратури.

З питань, вирішення яких не входить до повноважень органів прокуратури, заявникам надано кваліфіковані роз’яснення.

Скарги, подані прокурору області, розглядатимуться  працівниками апарату прокуратури області.

За інформацією: Відділ організації прийому громадян,розгляду звернень і запитів прокуратури області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *