У Вінниці з 13 червня не буде тролебуса маршруту №15

Новини Вінниці

У зв’язку з реконструкцією другої частини вул. Замостянської, з 12 червня від вул. Стрілецької до вул. Стеценка відбудуться зміни в русі приватного та громадського транспорту. Детальніше на Google Maps

Трамвай

Будуть рухатись частково в реверсивному режимі на відрізку від вул. Стрілецької до вул. Стеценка. Зупинка «МПМ «Зоря» буде перенесена на вул. Стрілецьку до магазину «Варшава».  

Тролейбус

№15 тимчасово буде  призупинено рух цього маршруту  з 13 червня. Натомість пропонується скористатись трамваями маршрутів № 1, 4, 6 та тролейбусами, які прямують по вул. Київській та пр.Коцюбинського. 

Маршрутне таксі

№ 3А, 8Б, 23А будуть рухатись в обох напрямках по вул. Академіка Янгеля, Винниченка, Острозького, пр. Коцюбинського.№ 8А буде рухатись в обох напрямках по вул. Замостянській, кінцевий пункт маршруту тимчасово буде перенесено на зупинку «Пл. Перемоги» на перехресті вул. Замостянська – вул. Острозького. 

Автотранспорт

 З 12 червня рух цьго виду транспорту по вул. Замостянській на ділянці від вул. Стрілецької до вул. Запорожця буде обмежено.

  Детальніше на Google Maps

Джерело: depo.vn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *