Безплатний концерт Вакарчука у Вінниці: агітація чи ні?

Новини Вінниці

У неділю, 9 червня,  на Вінниччині відбулося представлення команди політичної партії «Голос». У районах активісти розповідали про партію, а Святослав Вакарчук дав безплатний концерт в обласному центрі.

Так, у Вінниці на площі Василя Стуса лідер партії Святослав Вакарчук дав прес-брифінг, під час якого розповів про головні принципи партії та перші законопроекти, які пропонуватиме «Голос».

Святослав Вакарчук представив кількох учасників своєї команди, зокрема екс-голову правління антикорупційної організації Transparency International Ukraine Ярослава Юрчишина та вінничанку Олександру Устінову. Після цього відбувся концерт гурту «Океан Ельзи». На сцені була символіка політичної партії «Голос».

За день до цього під час з’їзду політичної партії «Голос» Святослав Вакарчук зазначив, що концерт не можна вважати підкупом виборців, оскільки там не буде проводитись агітація.

Проте в повідомленні на сайті політсили йдеться, що у Турі змін агітуватимуть за партію «Голос»: «Наша Команда Змін вирушить в тур вже у червні та відвідає понад 300 міст і містечок України. У Турі Змін ми будемо закликати молодь до громадянської активності та агітувати за партію «Голос»», – пишеться у повідомленні.

Політичну партію активісти презентували у містах Липовець, Погребище, Ямпіль, Гайсин, Калинівка Вінницької області.

  • Політична партія «Голос» наразі ще не зареєстрована як суб’єкт виборчого процесу, тому ми вважаємо, що тут відсутнє порушення виборчого законодавства. Також закликаємо потенційних кандидатів та представників політичних сил дотримуватись принципу рівності під час виборчого процесу, який наразі розпочато, – коментує координаторка громадського спостереження ОПОРИ за виборам у Вінницькій області Наталія Величко.

Галина Сегеда, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Вінницькій області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *