Українець став переможцем у стрибках у висоту етапу “Діамантової ліги”

Новини України

Українець Богдан Бондаренко переміг у стрибках у висоту на четвертому етапі легкоатлетичної “Діамантової ліги” у Римі, повторивши кращий результат сезону в світі.

Про це повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України на офіційній сторінці у Facebook.

Спортсмен виборов перемогу з результатом 2,31 м, випередивши на 3 сантиметри своїх головних конкурентів – Майда Еддіна Газаля з Єгипту та Максима Недосєкова з Білорусі.

Під час змагань інший український стрибун у висоту Андрій Проценко завершив змагання на 7-му місці. Йому вдалося подолати висоту у 2,22 м.

У стрибках в довжину Україну представляла Марина Бех-Романчук (посіла 5-те місце з результатом 6,64), а в забігу на дистанції 400 м з бар’єрами – Анна Рижикова (фінішувала 6-ю з часом 55,64).