Нові дороги та ремонт дахів: міськрада Вінниці виділила ще 18,7 мільйонів гривень на програму розвитку

Новини Вінниці

Вінницька міська рада схвалила рішення про виділення додаткових 18,7 мільйонів гривень на Програму соціального і економічного розвитку. Це дозволить реконструювати мережі 8 об’єктів (каналізація, водопровід, теплопостачання), побудувати нові дороги в районі Вінницького індустріального парку, відремонтувати дахи в деяких освітніх закладах.

Зазначається, що видатки будуть спрямовані на будівництво мережі каналізації від індустріального парку по Немирівському шосе, 213 до вул. Волошкової; реконструкцію мережі водопроводу по вул. Черняховського та вул. Д. Нечая (від вул. Московської до пров. 2-ий Степовий);  реконструкцію мережі теплопостачання до житлових будинків №17, 19а по вул. Я. Шепеля;  до будинків №40, 42 по вул. Матроса Кошки; до будинків №59, 61 по просп. Космонавтів; до будинків №23, 25 по вул. С. Зулінського, а також мережі водопроводу до будинків №41, 43 по просп. Космонавтів.

Крім того, планується реалізувати проекти по створенню дорожньої інфраструктури до індустріального парку. Зокрема буде фінансуватись нове будівництво ділянки вул. Проектної 12 (від перехрестя з вул. Проектною 13 в напрямку вул. Чехова) та будівництво дороги від вул. Проектної 12 в напрямку до вул. Немирівське шосе.

Також Програму доповнено заходами, спрямованими на розвиток Десни за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету та наданням фінансової підтримки ДП «Дитячий санаторій ім. М. М. Коцюбинського»  для погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємства. До того ж за рахунок перерозподілу видатків планується здійснити реконструкцію дахів деяких освітніх закладів, які потребують термінового ремонту.

За матеріалами: http://www.vmr.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *