Facebook видалив понад три мільярди “фейкових” акаунтів за півроку

Новини Світу

Компанія Facebook повідомила, що з жовтня 2018 року по березень 2019 року видалила три мільярди фейкових акаунтів. Це у два рази більше, ніж за попередній аналогічний період. Про це повідомляє DW.

Як розповіли в компанії, фейкові акаунти, які поширюють спам або інформацію, що не відповідає правилам соцмережі, складають приблизно 5% від усіх користувачів, які заходять в соцмережу за місяць. Більшість з них видаляється протягом декількох хвилин після створення.

Повідомляється, що упродовж останнього кварталу 2018 року співробітники Facebook деактивували 1,2 мільярда акаунтів, а за перші три місяці 2019 року – 2,19 мільярда.”Ми помітили значне збільшення випадків створення фейкових акаунтів на Facebook в останні шість місяців “, – наголошується в повідомленні Facebook. При цьому більшість таких акаунтів вдалося виявити одразу ж після реєстрації – ще до того, як вони стали видимими для інших користувачів.

Соцмережа має близько 2,4 мільярда активних користувачів щомісяця і оцінює, що п’ять відсотків їхніх профілів є фейковими, повідомляє агентство dpa.

Джерело: Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *