Дві світові корпорації об’єдналися задля розвитку хмарного геймінгу

Новини Світу

Корпорації Sony і Microsoft займуться створенням майбутнього хмарних технологій на базі Microsoft Azure для поліпшення ігрових і стрімінгових сервісів Sony і Microsoft оголосили про стратегічне партнерство для розвитку ігрових хмарних технологій, а також рішень в області штучного інтелекту. Про це повідомляє “Новое время” з посилання на The Verge.

Обидві корпорації займуться створенням майбутнього хмарних технологій на базі Microsoft Azure для поліпшення власних ігрових і стрімінгових сервісів. Також Azure може стати датацентром для різних ігрових продуктів Sony, включно з PlayStation Now.

  • Microsoft завжди була для нас ключовим бізнес-партнером, незважаючи на те, що в деяких галузях ми прямі конкуренти. Я впевнений, що, об’єднавшись для спільної роботи над майбутнім хмарних технологій, ми внесемо важливий внесок в розвиток інтерактивних розваг, – заявив керівник японської корпорації Кенічіро Йосіда.

Генеральний директор Microsoft Сатья Наделла також прокоментував співпрацю:

  • Sony завжди була лідером у розважальній і технологічній сферах, а наше партнерство будується на інноваціях. Наша співпраця дає в руки Sony потужність Azure, яка допоможе створити нові ігрові та розважальні споживчі товари.

В першу чергу, подібне партнерство допоможе Sony запустити PlayStation Now у більшій кількості регіонів, де у компанії немає власних датацентрів – вона зможе використовувати Microsoft Azure.

Джерело: УНІАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *