У Вінниці прокуратура вимагає взяти під варту учасників заворушення на консервному заводі

Новини Вінниці

Вінницька місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом масового заворушення, що відбулось ввечері 13 травня на території підприємства “Вінницький консервний завод”та супроводжувалось захопленням будівель і споруд заводу, знищенням майна та використанням предметів, що застосовувались як зброя.

 За результатами проведення першочергових слідчих дій, встановлено, що організована група осіб (близько 300 осіб) близько 20:00 год, застосовуючи фізичне насильство до охоронців підприємства та пошкоджуючи майно, увірвалися на територію та захопили завод.

Нині усім затриманим (серед них – троє неповнолітніх), що брали участь у вчиненні злочину, складено та підписано повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 294 КК України: активна участь у масових заворушеннях, що супроводжувалися насильством над особою, погромами, захопленням будівель та споруд, опором представникам влади із застосуванням предметів, які використовувались як зброя.

Крім того, Вінницькою місцевою прокуратурою підготовлено та скеровано до суду клопотання відносно підозрюваних про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою без застосування альтернативного запобіжного заходу у вигляді застави.

Наразі слідство триває, вживаються заходи до встановлення інших учасників та організаторів вчинення злочину.

За інформацією: прес-служба прокуратури Вінницької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *