Жителю Вінниччини, який незаконно рубав дерева, заборонили виїзд з України до погашення боргу

Новини Вінниці

Завдяки реалізованим прокурорами Літинського відділу Калинівської місцевої прокуратури Вінницької області у повному обсязі визначених законом прав учасника виконавчого провадження, до спеціального фонду бюджету Осолинської сільської ради Літинського району повернуто кошти в розмірі понад 54 тис. грн.

Так, починаючи з грудня 2017 року, на виконанні Літинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області перебував виконавчий лист Літинського районного суду у справі за позовом заступника керівника Калинівської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Осолинської сільської ради Літинського району про стягнення з місцевого жителя шкоди, заподіяної незаконною порубкою дерев. Втім, заходи державного виконавця щодо розшуку майна боржника, на яке може бути звернуто стягнення, виявилися безрезультатними, а рішення суду упродовж року залишалося невиконаним.

Відтак,  місцевою прокуратурою у листопаді 2018 року було  скеровано до виконавчої служби клопотання щодо звернення державного виконавця до суду з поданням про тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за межі України до погашення заборгованості.

На виконання законної вимоги прокурора, судом винесена відповідна ухвала, яка стала перешкодою у виїзді боржника за межі України, що у подальшому призвело до відшкодування ним заборгованості в повному обсязі.

За інформацією: прес-служба прокуратури Вінницької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *