«Театр синичок» демонструє у Вінниці фотохудожник Олександр Гордієвич

Новини Вінниці

У середу, 8 лютого, у великій виставковій залі Вінницького обласного краєзнавчого музею відбулась презентація фотоальбому і виставки відомого українського майстра фотографії, члена Національних спілок журналістів і фотохудожників Олександра Гордієвича «Театр синичок».

В експозиції представлено 23 роботи з майже 600 фотографій, зроблених автором протягом кількох зимових місяців 2015-2016 років. 

Уся зйомка відбувалася на сьомому поверсі на закріпленій площадочці розміром у долоню на зовнішній стороні вікна лоджії. Прилаштовані вертикальні гілочки урізноманітнили «декорації». Птахи вже звикли до мене і дозволяли наближатися на відстань менше метра, що необхідно для фотографування максимально крупним планом, – розповів художник.

За словами Олександра Гордієвича, на виставці також є фото, зроблені у студійних умовах. Знавці фотографії відмітять технічну складність поставлених автором завдань, які йому з успіхом вдалося вирішити. До багатьох світлин були підібрані вірші поетів Вінниччини про цих прекрасних птахів.

Альбом виданий Бібліотекою журналу «Вінницький край» за сприяння Вінницької ОДА та облради.

Відвідувачі музею можуть помилуватися «театром синичок» у залах природи до 5 березня.

Довідка. Олександр Гордієвич народився 1943 року у Славуті Хмельницької області, дитинство провів на Закарпатті, там розпочався і його професійний шлях – з 17 років він працював у різних періодичних виданнях, а в 1964 році оселився у Вінниці, працював у місцевій пресі. Його фотографії були надруковані у центральних всесоюзних та республіканських періодичних виданнях, у фотоальбомах «Вінниця», «Вінниччина» у 4-х перевиданнях, ілюстрували близько 40 книжок, а також були представлені на численних міжнародних та всеукраїнських виставках і фотоконкурсах. Довгий час Олександр Гордієвич працював спецкором Національної інформаційної агенції «Укрінформ», побував із завданнями редакції у більшості областей України, висвітлюючи різноманітні події та життєві історії.

За матеріалами: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *