Принаймні одне щеплення від COVID отримали 16,08% мешканців Вінниччини
У Вінницькій області принаймні одне щеплення від коронавірусу отримали 16,08% громадян. Такі дані опублікувало видання «Слово і діло». Зауважимо, що в масштабах країни найбільше вакцинованих у місті Києві (27,18%), Київській (20,97%) та Полтавській (21,07%) областях. Найповільніше вакцинуються мешканці Луганської (4,76%)та Донецької (5,61%) областей. В цілому за минулу добу в Україні від COVID-19 було щеплено […]
Читати детальніше