Вінничанин здобув «золото» на чемпіонаті України з джиу-джитсу
У Чернівцях 30 жовтня відбувся четвертий чемпіонат України з джиу-джитсу серед патрульних поліцейських. Чернівці стали господарем змагань завдяки перемозі на попередньому чемпіонаті. Про це інформує Патрульна поліція України. За результатами змагань у ваговій категорії до 62 кг перше місце здобув Руслан Гончарук із Вінниці. «Загалом участь у чемпіонаті взяли патрульні поліцейські з усієї України – […]
Читати детальніше