Підлітка вдарило струмом під час катання на даху електропотяга
Юнака вдарило струмом під час катання на даху електропотяга сполученням “Київ-Ніжин”. Про це повідомили в прес-службі ДСНС у Чернігівській області. Вчора, 14 квітня, о 20 год. до реанімаційного відділення Бобровицької центральної районної лікарні був доставлений 15-річний хлопець, житель Броварів Київської області, з термічними опіками III-IV ступеня 60% тіла. Зазначається, що його у важкому стані зняли з даху електропотяга сполученням “Київ-Ніжин” на залізничній станції “Тубіж” (Київська область). За фактом події правоохоронними […]
Читати детальніше