Відсьогодні Україна перейшла на нову вакцину проти поліомієліту
Із 18 квітня Україна перейшла на використання двовалентної вакцини проти поліомієліту. Про це УНН повідомили в прес-службі МОЗ України. “Україна приєдналася до Глобальної стратегії ВООЗ, ухваленої на 68 Генеральній Асамблеї ООН, з переходу використання живої оральної тривалентної вакцини проти поліомієліту (тОПВ) на живу оральну бівалентну вакцину проти поліомієліту (бОПВ), та оголосила 18 квітня 2016 року Національним днем переходу на використання бівалентної вакцини”, — сказано у повідомленні. Одночасно з Україною до цього процесу долучилися […]
Читати детальніше