У Львові створили «інтерактивну квіткову мапу»

Новини України Статті

Львівська міська рада створила інтерактивну “Квіткову мапу”, на якій показано понад 50 локацій по всьому місту, де цвітуть тюльпани, сакури, магнолії та груші Шантаклера.

У Львові створили карту з квітковими локаціями міста, повідомили у Львівській міськраді у понеділок, пише УНН.

Деталі

“Управління туризму та управління екології Львова розробили “Квіткову карту Львова”, на якій нанесено актуальні місця цвітіння квітів та дерев у місті”, – повідомили у міськраді.

Зазначається, що це інтерактивна карта. На “Квітковій карті Львова”, як повідомляється, можна знайти місця цвітіння тюльпанів, сакур, магнолій та груш Шантаклер. На мапі відображено понад 50 локацій по всьому місту, які постійно оновлюватимуть, щоб користувачі отримували найактуальну інформацію.

“Ми хочемо, щоб спостереження за цвітінням квітів та дерев стало додатковою можливістю для львів’ян та гостей міста наповнитися позитивними енергією та емоціями. У час війни люди дуже потребують краси, світлих емоцій, спілкування та подій, які допоможуть наповнитись енергією. Карта – це перший крок, який допоможе скласти індивідуальний маршрут квітковим Львовом, відвідати маловідомі локації та ще краще познайомитися з містом”, – зазначила начальниця управління туризму Львова Христина Лебедь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *