Інноваційна операція: вінницькі лікарі відновили кістки обличчя пацієнта

Новини Вінниці

Медичні фахівці у Вінниці продемонстрували високий рівень компетенції та впровадили інноваційні методики в області лікування пацієнтів з травмами та дефектами кісток обличчя.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної клінічної лікарні імені М І Пирогова.

Операція щелепно-лицевої реконструктивної хірургії, що стала унікальною для Вінниці, відбулася в Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. М.І. Пирогова. Процедуру провели фахівці Клінічного відділення щелепно-лицевої хірургії ВОКЛ ім. М.І. Пирогова під керівництвом Олександра Кобякова.

Підготовка до операції включала в себе 3D планування, 3D моделювання, виготовлення 3D моделей та шаблонів, а також створення індивідуального титанового імплантату на основі даних комп’ютерної томографії пацієнта. Операція була необхідна для відновлення анатомічної цілісності нижньої щелепи та корекції функціональних можливостей обличчя, а також для поліпшення його естетичних параметрів.

Вчинення подібних операцій є доказом високого рівня реконструктивної хірургії в галузі голови та шиї. Медичні працівники Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова продовжують розвивати цей напрямок з метою надання якісної медичної допомоги пацієнтам з травмами та деформаціями кісток обличчя різного походження.

Джерело новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *