Препарати від глистів: особливості дії та застосування

Новини Вінниці Топ

У випадку зараження гельмінтами дуже важливо якнайшвидше прийняти препарати від глистів, щоб паразити не встигли заподіяти велику шкоду організму. Про такі медикаменти можна детально дізнатися на сторінці https://apteka911.ua/shop/lekarstvennyie-preparatyi/protiv_glistov.

Сайт apteka911.ua також допоможе вам забронювати потрібні ліки у партнерському аптечному закладі, для цього навіть не треба виходити з дому. Рекомендуємо підписатися на чат-бот МІС Аптека 9-1-1, щоб можна було користуватися всіма перевагами українського центру телемедицини.

Особливості дії препаратів від глистів

Антигельмінтні медикаменти можуть мати різну дію. Існує ряд препаратів, що не дають глистам споживати глюкозу, яка необхідна їм для життєдіяльності. Це, наприклад, ліки на базі альбендазолу. Слід зазначити, що вони не впливають на яйця паразитів.

Ліки на базі івермектину паралізують гельмінтів, потім вони просто виходять природним шляхом разом із фекаліями. Такі засоби діють на нервову систему паразитів, тож вони не можуть дихати, харчуватися і рухатися.

В асортименті аптечних закладів можна знайти медикаменти, що дозволяють позбутися дорослих паразитів або їх личинок, також є антигельмінтні засоби, що дозволяють вбити яйця паразитів. Можна придбати й ліки комплексної дії. Зазвичай вони більше коштують, але вам не треба купувати різні засоби та комбінувати їх.

Особливості застосування препаратів від глистів

Щоб вибрати максимально ефективний антигельмінтний препарат, слід орієнтуватися на:

  • • масу тіла;
  • • вік;
  • • ймовірність побічних ефектів;
  • • протипоказання конкретних ліків.

Зазвичай курс лікування антигельмінтними препаратами короткий – кілька днів, але все залежить від типу засобу, стадії захворювання, а також від типу гельмінтів.

Якщо в одного члена родини виявили глистів, то дуже висока ймовірність, що в усіх інших вони також є. Рекомендується всім здати аналізи та пройти курс лікування за потреби. Антигельмінтними препаратами можна лікувати навіть немовлят, для цього існує спеціальна форма сиропу, необхідно лише пильно стежити за дозуванням.

Кожен препарат має особливості застосування, які вказані в інструкції. Перед вживанням  ознайомтесь з нею на сайті медичної інформаційної системи Аптека 9-1-1. Також обов’язково зверніться до лікаря, щоб він прописав оптимальний препарат. Уникайте самолікування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *