АЗС України скорегували ціни на всі види пального: за скільки тепер ними можна заправитися

Новини Вінниці Новини України

Мережі змінили вартість бензину, дизеля та автогазу.

Як відомо, наразі дефіцит пального все ще присутній, а тому черги на АЗС є вже звичним явищем. Звідти й підвищення вартості. Утім, протягом останніх днів ситуація почала дещо покращуватися.

Про зміни в цінах на пальне повідомляє Auto.RIA.

Варто зазначити, що в таблиці представлені усереднені ціни заправок по всій Україні, які можуть відрізнятись у містах, залежно від регіону країни.

У середньому вартість бензину, дизпального та газу на великих мережах залишається стабільною протягом останніх трьох тижнів. Інформація про ціни не завжди свідчить про те, що на АЗС є у вільному продажу пальне. Часто реалізація здійснюється лише за талонами, паливними картками або водіями спецтранспорту.

За даними, найдешевший бензин продають на заправках Shell – 45,7 грн/літр. Тоді як найдорожчий – на Катрал – 59 грн/л. Мережі ОККО, БРСМ та WOG реалізують “А-95” у межах 51 грн за літр.

Щодо дизпального, то найдешевший продається на “Авіас” та “Укрнафта” – 55 грн. Найдорожче дизель продає “Катрал”, 63 грн. Ціни на автогаз оприлюднили лише деякі заправки, зокрема UPG, ОККО та WOG. Його вартість варіюється від 37 грн/л до 42 грн/л.

© auto.ria.com
© auto.ria.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *