Кубок Євробачення зберігали у селі на Вінниччині

Новини Вінниці

Щоб доставити приз до місця розіграшу Притула вирушив на Вінниччину, де зустрівся з директором колективуМиколою Кучерявим. Чоловік зберігав нагороду європейського пісенного конкурсу у селі біля Ладижина. 

“Це був справжній квест. Для нашого розіграшу та аукціону, ми відправились у подорож через пів країни. Чому квест? Бо кришталевий мікрофон переможців Євробачення 2022 Kalush Orchestra знаходився на Вінниччині. А легендарна рожева панамка – на Франківщині. Як це було – дивіться у відео”, – йдеться в описі до тревел-блогу, який зняв та оприлюднив шоумен. 

Як повідомляє команда благодійного фонду, Кубок Євробачення вдалося продати на аукціоні за 900 000 доларів. Його придбала криптоспільнота WhiteBіt. За відому рожеву панамку, в якій лідер гурту Олег Псюк виступав під час фіналу, виручили 11 мільйонів гривень. Її розіграли між людьми, що робили пожертви в гривнях на рахунок Monobank. 

За отримані кошти придбають безпілотний комплекс PD-2, який дозволить проводити військовим аеророзвідку та коригувати артилерійський вогонь на відстані до 50 кілометрів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *