“Русское радио” стало “Байрактаром”

Новини Вінниці Новини України

“Русское радио” відтепер називатиметься “Радіо Байрактар”. 19 травня на своєму засіданні Національна рада з питань телебачення та радіомовлення переоформила ліцензію компанії ТОВ “ТРО Русское радио Україна”.

Засідання Нацради транслювалося наживо. Представники компанії не були присутні на засіданні.

Логотип “Радіо Байрактар” вже застосовується на сайті радіогрупи.“Русское радио” стало “Байрактаром”Фото: з сайту TAVR Media

Раніше група радіостанцій TAVR Media відмовилась від “Русского радио Україна”. Радіостанція з такою назвою більше не мовитиме в ефірі, повідомлялося на офіційному сайті компанії.

“Зараз набуває неабиякої популярності новий проект TAVR Media — Радіо Байрактар, назва якої говорить сама за себе. Цю радіостанцію ми з нуля створили і запустили у перший тиждень війни, коли стало зрозуміло, що українські музиканти почали створювати велику кількість бойових, патріотичних і дуже талановитих пісень, які реально вартували створення окремої станції”, — зазначили у TAVR Media.

TAVR Media — радіогрупа в Україні, яка має в управлінні 9 мережевих радіостанцій: Хіт FM, Radio ROKS, KISS FM, Radio RELAX, Мелодія FM, Наше Радіо, Radio JAZZ, Classic Radio і віднедавна Радіо Байрактар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *