Вінничан запрошують обговорити детальний план півострова Бригантина

Новини Вінниці

У Вінниці розпочалось громадське обговорення містобудівної документації – Детального плану півострова Бригантина (територія, обмежена вулицями Чорновола, Київською, площею Героїв Чорнобиля, річкою Південний Буг). Про це повідомляють у Департаменті правової політики та якості міської ради.

На зображенні може бути: карта

Як зазначається, з основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись до 24 лютого 2022 року включно в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710,

тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 24 лютого 2022 року.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. У департаменті наголошують, що анонімні звернення розглядатися не будуть.

Актуальні новини Вінниці та області в нашому Telegram-каналі та на Facebook-сторінці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *