1:1 із «Мункачем»: «Нива» з Вінниці «мирно» завершила футбольний рік

Новини Вінниці

Вінницька «Нива»  зіграла внічию у виїзному матчі із проти «Мункача» із Закарпаття. Матч у Мукачевому завершився з рахунком 1:1.

Як пише пресслужба вінницького клубу, у першому таймі голкіперу «Ниви» Максиму Гурідову довелося кілька разів рятувати свої ворота. Після перерви, на 61-й хвилині, був призначений пенальті за гру рукою у карному майданчику вінничан. Покарання чітко реалізував кращий бомбардир «Мункача» Максим Гірний.

Після пропущеного голу  «Нива» активізувалась на чужій половині поля. На 82-ій хвилині старання вінничан були винагороджені: після подачі кутового відзначився капітан «Ниви» Олександр Калітов. 1:1.

В заключні хвилини вінничани могли вирвати перемогу. Віталій Гемега і Костянтин Граматік мали шанси забити, але, не змогли переграти воротаря господарів поля Ростислава Дегтяря.

Зауважимо, що цей матч був останнім для «Ниви» у 2021 році. Наступну гру у Другій лізі «зелено-білі» проведуть вже у березні 2022 року.

Актуальні новини Вінниці та області в нашому Telegram-каналі та на Facebook-сторінці