На Вінниччині проведуть антитерористичні навчання

Новини Вінниці

У вівторок, 12 жовтня, підрозділи Служби безпеки України проводитиме антитерористичні навчання на Вінниччині. Тренування відбудеться на об’єкті критичної інфраструктури у Могилів-Подільському районі. Мешканців просять зважати на обмеження. 

Про це повідомляють управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області.

«Під час проведення заходів на окремих територіях Могилів-Подільської та Яришівської територіальних громад можливі тимчасове обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей та автомобілів тощо. У зв’язку з цим, СБУ просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу. Служба безпеки України просить мешканців та гостей Вінницької області з розумінням поставитися до можливих незручностей, зберігати спокій та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців», – повідомляють в управлінні. 

У випадку виявлення підозрілих осіб, предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення протиправних дій звертатися за номерами «гарячої лінії» УСБУ у Вінницькій області (0432) 53-13-09 або телефонувати 102.

Актуальні новини Вінниці та області в нашому Telegram-каналі та на Facebook-сторінці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *