Україна може залишитись без безвізового режиму

Новини Вінниці Новини України

Низка країн-учасниць Євросоюзу підняла  питання про можливість скасування безвізового режиму для ряду  країн. Зокрема, до них належить Україна, Молдова Грузія та країни Західних Балкан.

 “Радіо Свобода”,  пише, що  проблему підняли через часті порушення, оскільки громадяни цих країн користуються безвізовим режимом, щоб незаконно проживати в ЄС і подавати необґрунтовані клопотання про притулок.

За даними Радіо Свобода, про це свідчить внутрішній документ ЄС від 27 вересня. Його випустили під час поїздки президента Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн по Західних Балканах.

Згідно з цим документом, Німеччина, Франція та Італія розчарувалися через часті зловживання безвізовим режимом з боку громадян Албанії, Молдови, України та Сербії.

Також вказується, що число прохань про надання притулку громадянам Грузії за останні три місяці збільшилося більш ніж на 50%. У документі Німеччина згадала Молдову як особливий випадок, коли з червня по серпень 2019 року і з червня по серпень цього року зростання відмов в реадмісії осіб склало 429%.

Актуальні новини Вінниці та області в нашому Telegram-каналі та на Facebook-сторінці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *