Потенційний лідер виборчих перегонів у Липовці відправився на військові збори в українську пустелю

Відео Новини Вінниці Топ

Голова громадської організації «Активна громада Липовеччини», директор Липовецької школи №1 ім Липківського Василь Авраменко йде в армію. Щоправда, лише на два тижні – на збори резервістів. «Своє» відомий у Липовці громадський діяч, освятянин та тренер вже відслужив в АТО/ООС у складі бригади охорони.

«Дорогі друзі! Змушений залишити усі справи: громадські, тренерські, шкільні. Справ безліч, ідей ще більше, але захист України – конституційний обов’язок кожного її громадянина.

Я, як військовослужбовець резерву першої черги, зобов’язаний вирушити на двотижневі військові збори.

Це мій військовий обов’язок перед державою.

І тепер мене чекає полігон у Херсонській області», – звернувся Василь Авраменко до земляків.

Найближчі 14 днів директор школи проведе не серед учнів та колег-педагогів, а серед інших резервістів. І не де-небудь, а в Олешківських пісках – піщаному масиві на Херсонщині. Саме там відточуватимуть навички оборони держави воїни запасу.    

«Ми всі маємо пам’ятати, що війна не закінчилася. Війна триває і треба бути готовим захищати свою Батьківщину», – зазначив Василь Авраменко.

До слова, липівчанин, вчитель за професією, Василь Авраменко служив в АТО/ООС у складі у червні 2015 – лютому 2016 року у складі бригади охорони.

Возможно, это изображение (3 человека, в том числе Василь Авраменко)

Пізніше Авраменко обійняв посаду Директора Липовецької школи №1 імені Василя Липківського.

Возможно, это изображение (4 человека, в том числе Василь Авраменко и люди стоят)

Окрім того, Василь Авраменко є засновником спортивного клубу «Оріон», де діти засвоюють силові види спорту.  

Возможно, это изображение (5 человек, в том числе Василь Авраменко, люди стоят и в помещении)

Також він очолює ГО «Активна громада Липовеччини». Зусилля організації спрямовані на розвиток суспільного, культурного та економічного життя громади. 

Цікаво, що у 2020 році Василь Авраменко балотувався на посаду голови Липовецької громади від партії «Європейська Солідарність». Тоді молодий політик увійшов до трійки лідерів виборчих перегонів.

Вже 31 жовтня у Липовці знову обиратимуть голову громади, оскільки попередній очільник міста, обраний від «Української стратегії Гройсмана» Микола Грушко, пішов з посади. Цілком ймовірно, що Василь Авраменко, як один з найретинговіших політичних діячів громади, знову візьме участь у виборах. У такому разі його слід розглядати як одного з головних претендентів на посаду «мера».

Можливо, зараз в Олешківських пісках тренується майбутній голова Липовецької громади.

Фото зі сторінки Василя Авраменка у Facebook

Актуальні новини Вінниці та області в нашому Telegram-каналі та на Facebook-сторінці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *