У Вінниці екскаватором зруйнували будівлю, під якою знаходився фрагмент підземелля. Фото

Новини Вінниці Топ

Ще в листопаді минулого року вінницькі дослідники підземелля «Тіні.Вінниця» знайшли черговий будинок у підвального приміщенні якого знаходився фрагмент підземного приміщення з цегляної арки.

Тунель пролягав під вулицею Міліційною, про що свідчили місцеві мешканці. Ті тунелі, які знайшли — фрагментарні, розповідав місцевий дослідник зі спільноти «Тіні Вінниці» Владислав Сушинський телеканалу Вінниця UA.

Дослідники пояснювали, що на перший погляд хід є типовим міським тунелем зі звичними параметрами, а саме висотою 1,2 метра та шириною один метр 40 сантиметрів. Саме такі параметри тунелів зустрічаються дослідниками майже по всій центральній частині міста. Рік назад тунель знаходився у збереженому стані, але тоді він потерпав від підтоплення через відкритий доступ до підвальної частини будинку.

За словами дослідників, існувала версія, що цей хід міг вести у магістраль, яка знаходиться за цегляною перегородкою. Магістраль знаходиться в районі Садків, вінничани часто розповідають, що не раз потрапляли у ці тунелі ще у 80-х роках минулого сторіччя, виходи з яких зустрічаються у приватних будинках.

Нещодавно будівлю виставляли на продаж, однак, станом на сьогодні, будівлю було демонтовано за допомогою екскаватору.

Будівельне сміття з території майже вивезли. Цілком можливо, що в подальшому її забудують багатоповерхівками, хоча паспорта будівництва наразі немає.

Актуальні новини Вінниці та області в нашому Telegram-каналі та на Facebook-сторінці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *