Вперше в Україні: на вінничан чекає виставка сучасного мистецтва, абстракції і сайармизму

Новини Вінниці

Перша в Україні колективна виставка сучасного мистецтва, абстракції і сайармизму відкриється у Вінниці завтра, 3 вересня. Як повідомляє радіостанція «Місто над Бугом», експозицію розгорнуть у Вінницькому обласному художньому музеї.

На виставці будуть представлені унікальні роботи світового рівня авторства українських художників та митців з 12 країн світу. Серед них – Катерина Білетіна, Владислав Волосенко Вікторія Ніколаєва, Трой Хасієв, Закир Сабіров. Карен Агамян, Олександр Брітцев, Євгенія Божко та інші.

«Головна мета конкурсу – популяризація кращих зразків сучасного світового мистецтва, обмін досвідом між художниками з усього світу та створення платформи для формування колекцій художніх творів. Завдяки конкурсу ми зуміли об’єднати художників та діячів культури з більш ніж з 25 країн світу. Вони напрацювали низку неймовірних робіт. Частину з них презентуємо у Вінницькому обласному художньому музеї. Подібних виставок в Україні раніше не було. Вінничани та гості міста стануть першими, кому пощастить побачать унікальні роботи світового рівня», – розповідає голова ГО «Кращий художник», – народний художник України Володимир Козюк

До слова, сайарсизм – це напрямок в образотворчому мистецтві, що зародився на початку XXI століття. Основоположником є художник Сергій Дождь. В основі напряму лежить наука про внутрішній художній простір, яка спирається на вивчення внутрішнього світу людей. Таким чином, художнику вдається зобразити об’єкт одночасно з різних сторін (реальної, абстрактної і ментальної) і підкреслити властивості, невидимі при класичному зображенні об’єкта. 

Актуальні новини Вінниці та області в нашому Telegram-каналі та на Facebook-сторінці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *