«Нива» з Вінниці зазнала першої поразки у весняній частині Другої ліги (відео)

Новини Вінниці

Вінницька «Нива» зазнала першої поразки у весняній частині чемпіонату, поступившись у гостях «Буковині» з Чернівців. Гра команд – сусідок по турнірній таблиці Другої ліги завершилась з рахунком 1:0.

Як повідомляє прес-служба «зелено-білих», вже на третій хвилині прямим ударом зі штрафного досвідчений форвард господарів Палагнюк примусив воротаря вінничан Гурідова в стрибку переводити на кутовий складний м’яч. Вінничани із відповіддю не забарилися: небезпечно вдарив по воротах форвард «Ниви» Іван Петрук.

Пізніше через себе небезпечно пробив граючий президент вінничан Артур Загорулько. У другому таймі він та Калітов непогано пробивали здалеку.

Вже після перерви  мала нагоду відкрити рахунок і «Буковина»: Боровець цілив точно в ближній кут, але Гурідов парирував м’яч.

На 85-ій хвилині господарі поставили результативну крапку у матчі: Гакман заробив штрафний на правому фланзі, подачу Хучбарова п’яткою підправив Козлов, а Палагнюк забив головою в падінні – 1:0.

На передостанній хвилині “Нива” мала шанс зрівняти рахунок. Гемега пробивав із гострого кута, але м’яч пролетів поруч зі штангою.