У частині Жмеринки оголосили карантин через скаженого лиса

Новини Вінниці

Квартали «Першотравневий» та «Південно-Західний» у Жмеринці потрапили у карантинну зону через зафіксований випадок сказу. За повідомленням видання «Жмеринка.City»,на території мікрорайону скажений лис накинувся на вівчарку, з якою жмеринчанин прогулювався неподалік від колишньої хутрової фабрики.

Собака придушив лиса, а експертиза підтвердила хворобу у дикого хижака. Зазначається, що через цей випадок 7 квітня у залі засідань виконкому відбулося засідання протиепізоотичної комісії, на якій затвердили план комплексних заходів з ліквідації вогнища сказу.

Начальник Держпродспоживслужби Микола Горбатюк повідомив, що собака була щеплена від сказу, але наразі перебуває під наглядом. На місці пригоди провели санітарно-дезінфікуючі заходи, а рішенням протоколу затвердили план заходів щодо попередження та ліквідації вогнища сказу у кварталі «Південно-Західний», «Першотравневий», а також лісових угіддях в радіусі 5-ти кілометрів. Пильний нагляд триватиме до 20 травня.

Жмеринчан закликають повідомляти ветеринарну і медичну службу про випадки покусів людей і свійських тварин дикими або здичавілими хижаками чи бродячими котами і собаками.

Головні новини дня – в нашому Telegram-каналі

Також запрошуємо на нашу Facebook-сторінку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *