Для пораненого бійця з Вінниці триває збір коштів на реабілітацію

Новини Вінниці

Триває збір коштів для бійця 30 ОМБр Павла Кокошка з Вінниці, який в 2016 році отримав важку травму обидвох гомілок. 31 березня відбулася одна з двох необхідних для реабілітації бійця операцій.

Як йдеться на фейсбук-сторінці волонтера громадської організації «Єдність та допомога» Станіслава Кушнарова, Павлові видалили остеофіти та зробили пластику м’яких тканин на культі великого пальця лівої ноги. Вартість операції склала 55 090 гривень.

«Герой переніс операцію добре! Через два тижні після виписки планується самостійна розробка ноги Павлом, а через місяць можна буде виконувати наступну операцію ‒ вирівнення вісі правої п’ятки з фіксацією пластиною та гвинтом», ‒ зазначає волонтер у своєму дописі.

За словами Станіслава Кушнарова, вартість наступної операції складає 90 380 грн. На сьогодні зібрано 19 074, 21 гривень. Залишається зібрати 71 305, 79 гривень.

Надсилати кошти допомогу бійцеві можна на карту ПриватБанку: 5169 3324 0542 5318  (Станіслав Кушнаров).

Для юридичних осіб, які готові перерахувати кошти, волонтери можуть надати поточний рахунок ГО.

Довідково

Павло Кокошко отримав травму гомілок в 2016 році, підірвавшись на розтяжці. З тих пір боєць намагався врятувати ноги від ампутації.

За повідомленням «Радіо Свобода», на фронт Павло пішов по мобілізації. Поранення отримав у Волноваському районі Донеччини. Йому тоді залишалося 10 днів до повернення додому.

Громадська організація «Єдність та допомога» долучилася до медичної реабілітації Павла три року тому, в 2018-му. Тоді боєць через наслідки важкого поранення обох гомілок був прикутий до візка.

За повідомленням Станіслава Кушнарова, з тих пір Павлові зробили 9 операцій, завдяки яким медикам вдалося:

  • вивести ліву стопу у фізіологічне положення;
  • зростити праву гомілку після повторного перелому та усунути остеомієліт;
  • відновити дефект м’яких тканин лівої гомілки методом аутопластики;
  • відновити сухожилля лівої стопи методом аутопластики;
  • видалити остеофіти та та зробити пластику м’яких тканин на культі великого пальця лівої ноги з метою її опороздатності.

«На ці операції, які зробили ноги Павла опоро здатними, було витрачено зібраних коштів на суму 671 700 грн. На початку 2021 року Павло розпочав найактивнішу після поранення реабілітацію. Розробляв не лише ноги, а й праву руку, яка постраждала унаслідок інсульту, перенесеного восени 2019 року. Вже є помітні успіхи. Під час розробки ніг дала про себе знати проблема з правою стопою, подолати яку можна лише хірургічним шляхом. Необхідно вирівняти вісь правої п’ятки та зафіксувати пластиною та гвинтом. Вартість операції становить 90 380 грн», ‒ додає в своєму дописі волонтер.

Ознайомитися зі звітом про надходження пожертв можна ТУТ.

Фото ‒ з фейсбук-сторінки Станіслава Кушнарова

Головні новини дня – в нашому Telegram-каналі

Також запрошуємо на нашу Facebook-сторінку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *