Легкоатлетка з Вінниччини здобула «срібло» на чемпіонаті України з кросу

Новини Вінниці

27-28 березня у Рівному вперше відбувся Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Участь в змаганнях і команда з Вінниччини. За результатами чемпіонату вінничанка Віра Овчарук посіла друге місце на дистанції 5 кілометрів серед жінок з результатом 19:09.

Про це повідомляють у відділенні Національного Олімпійського комітету України у Вінницькій області.

В повідомленні також зазначається, що в естафетному забігу команда Вінницької області виборола 2 місце. В результаті збірна Вінниччини посіла 5 загально-командне місце.

Загалом учасники бігли дистанції від 1 до 8 кілометрів. Крім цього, команди змагалися в естафеті 4х1 км.

В Командному чемпіонаті взяли участь 262 учасники з 23-х регіонів України. Змагання з легкої атлетики такого рівня проводились у Рівному ще у 1992 році на стадіоні «Авангард».

Нагадаємо, плавчиня з Вінниці здобула «бронзу» на юнацькому чемпіонаті України.