У Вінниці від суботи посилюють карантин

Новини Вінниці Топ

12 березня міська комісія з ТЕБ та НС посилила карантинні обмеження на території Вінницької громади через стрімке поширення захворюваності на COVID-19. Відтак, у місті запроваджують обмеження «червоного» рівня, які стосуються заборони будь-яких масових заходів, а також роботи спортивних та культурних закладів. Обмеження починаються діяти від суботи, 13 березня.

Про це йдеться на сайті Вінницької міськради.

«Через стрімке поширення захворюваності на COVID-19 у Вінницькій міській територіальній громаді додатково до протиепідемічних заходів «помаранчевого» рівня, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020р. № 1236 (зі змінами), у Вінниці вводяться карантинні обмеження «червоного» рівня щодо заборони проведення будь-яких масових заходів та роботи спортивних закладів і закладів культури», ‒ зазначено в повідомленні.

Міська комісія з ТЕБ та НС вирішила наступне:

З 13 березня поточного року додатково до обмежувальних протиепідемічних заходів, встановлених пунктом 3 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020р. № 1236, (зі змінами), запровадити на території Вінницької міської територіальної громади окремі обмежувальні протиепідемічні заходи, встановлені пунктом З5 вищезазначеної постанови, а саме заборонити:

1.1 Приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів, історико- культурних заповідників, суб’єктів господарювання, пов’язаних з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки (знімальною майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом (крім акторів під час знімального процесу), залученим до виробництва аудіовізуального і нору, засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно. Діяльність суб’єктів господарювання, пов’язана з виробництвом аудіовізуальних творів не є масовим заходом;

1. 2 Приймання у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах, відвідувачів, крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів;

1.3 Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за етапом здоров’я учасників.

2. Вінницькому районному управлінню поліції ГУНП у Вінницькій області спільно з Управлінням патрульної поліції в Вінницькій області забезпечити громадський порядок та виконання обмежувальних заходів на території Вінницької міської територіальної громади.

3. Департаменту у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю довести дане рішення до населення Вінницької міської територіальної громади.

4. Контроль за виконанням пункту І даного рішення покласти на Вінницьке районне управління поліції ГУНІІ у Вінницькій області га Вінницьке міське управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Нагадаємо, під час брифінгу 12 березня міський голова Вінниці Сергій Моргунов повідомив, що в міських лікарнях вже не залишилося вільних реанімаційних ліжок для хворих на COVID-19.  В місті просять мешканців обмежити пересування та контакти. Варто зазначити, що під час брифінгу про посилення карантину не йшлося.

Станом на 12 березня протягом минулої доби в області виявили рекордні 940 випадків захворювання на COVID-19.

У нашого сайту тепер є Telegram

Також запрошуємо на нашу Facebook-сторінку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *