Юна вінничанка здобула подвійну перемогу на чемпіонаті України з танців на візках (відео)

Відео Новини Вінниці

13-річна Яна Верба з Вінниці виборола дві золоті нагороди на чемпіонаті України зі спортивно-бальних танців на візках. В змаганнях брали участь конкурсанти різного віку з усієї України. В одній з програм Яна разом із суперницями на величезному танцювальному майданчику виконувала вальс, самбу та джайв.

Як йдеться в сюжеті телеканалу «Віта», до змагань дівчину готували столичні тренери. Двічі на тиждень батьки возять її до київської танцювальної студії. Один із танців, хоч найважче давався на репетиціях, все ж приніс одну з перемог: Яна зуміла «обтанцювати» навіть чемпіонів Світу.

Подібна перемога ‒ не перша в житті танцівниці. Свою кар’єру Яна розпочала ще три роки тому разом з колективом танцівниць на візках центру «Гармонія», і вже не раз підкорювала велику сцену.  

«В «Гармонії» я почала впевненіше себе почувати, показувала себе людям. Зараз я нічого не боюся», – розповідає Яна Верба.

Брати участь у танцювальних батлах такого високого рівня дівчинка мріяла давно. Втім, до чемпіонатів допускаються лише учасники на професійних, спеціально прилаштованих для танців візках. А це задоволення ‒ не з дешевих, каже мама дівчинки Марина Верба. Тим більше, виготовляють їх виключно на індивідуальне замовлення. 

«На рівні міста нас дуже підтримали. В нас не було візка для танців і наша мерія нам допомогла придбати особливий візочок для танцю», – говорить Марина Верба.

На сьогодні спортсменка готується до наступних змагань, які відбудуться восени.

У нашого сайту тепер є Telegram

Також запрошуємо на нашу Facebook-сторінку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *