У Вінниці відновлює роботу спорткомплекс «Здоров’я»

Новини Вінниці

Вінницький спорткомплекс «Здоров’я», реконструкція якого тривала впродовж 2018-2020 років, перейде у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області. Відповідне рішення ухвалила обласна рада.

Прес-служба облради інформує, що ухвалене рішення дозволить у найкоротші терміни відновити роботу об’єкту.

Спорткомплекс на Якова Шепеля, 23 реконструювали коштом державного Фонду регіонального розвитку, а також обласного бюджету. Загальна вартість робіт – близько 40 млн 168 тис. грн, з обласного бюджету виділено – близько 4,1 млн грн.

Зазначається, що у спорткомплексі 4 спортивних зали загальною площею близько 800 метрів, з них два нових – зал боротьби й тренажерний зал. На балконі – 104 місця для глядачів і близько 15 місць для осіб із маломобільних груп населення, замість старих лавочок – крісла. Облаштовані 6 роздягалень, комори для зберігання інвентарю, коментаторська, суддівська. Великий тренувальний зал – мультифункціональний зі спеціальною розміткою, тут можна проводити тренування з баскетболу, футзалу, волейболу, бадмінтону, є розмітка для тенісу. Баскетбольні щити підіймаються. Будівля утеплена і має власний тепловий пункт, сучасну вентиляцію і ліфт. На табличках біля залів і кабінетів написи дублюються шрифтом Брайля. Жовті наліпки зі шрифтом Брайля – на усіх поручнях, в тому числі й сходових.

На першому поверсі спорткомплексу розмістилася адміністрація Регіонального центру з фізичної культури й спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт». В організації наразі працюють 18 тренерів, а у ДЮСШ, яка діє при центрі, займається 170 дітей.

У нашого сайту тепер є Telegram

Також запрошуємо на нашу Facebook-сторінкуЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *