Вінницька «Нива» обіграла першолігове «Полісся»

Новини Вінниці

Вінницька «Нива» на домашньому полі зіграла контрольний матч із клубом Першої ліги «Полісся» (Житомир). Гра відбулась у 4 тайми по 30 хвилин і завершилась з рахунком 2:0 на користь господарів, повідомляє прес-служба клубу.

До 90 хвилини вінничани грали в такому основному складі: Карабін (в), Хохлов, Калітов, Сербул, Підгаєцький (Петрук), Зеленевич, Кучер, Бондар, Т. Брижчук, (Федорук), Громок (Осмоловський), Браславський. На початку першого з таймів вихід сам-на-сам використав Ярослав Браславський, а на початку другого рахунок подвоїв Денис Громок.

На четвертий тайм переважно вийшов молодіжний склад: Гурідов (в), Петрук, Федорук, Осмоловський, Підопригора, Пранман, Овсяницький, Білик, Подкуйко, Зугравий, Івашків. Він не розгубив перевагу господарів.

Голи забивали Ярослав Браславський та Денис Громок.

«Ми не зациклювалися на тому, що граємо проти команди першої ліги. Важливіше було провести хороший спаринг. Тому ми й погодилися грати із «Поліссям» навіть у такому незвичному форматі. Матч провели фактично два склади, тому він вийшов дуже корисним», – цитує головного тренера «Ниви» Володимира Циткіна прес-служба клубу.

Нагадаємо, днями у «Ниви» з’явився новий спортивний директор.

У нашого сайту тепер є Telegram

Також запрошуємо на нашу Facebook-сторінку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *