Вінницька “Нива” вшосте поспіль програла у матчах Другої ліги чемпіонату України

Новини Вінниці

Вінницька “Нива” 10 жовтня на Київщині поступилася місцевій «Чайці». Це вже шостий поєдинок, у якому вінничани зазнали поразки. Як повідомляє пресслужба клубу, у матчі 6-го туру проти команди із села Петропавлівська Борщагівка (Київська область) не змогли зіграти провідні вінницькі виконавці Едуард Сербул і Артур Загорулько.

Перший гол у ворота «Ниви» господарі поля забили на 29 хвилині. Захисники вінничан зупинилися після подачі зі штрафного і фактично нічим не заважали Андрію Бартошуку «розстрілювати» воротаря Карабіна.

У другому таймі Ярмак подвоїв перевагу «Чайки» на 55 хвилині. Але Ярослав Браславський досить швидко зумів знову зробити рахунок мінімальним – на 58 хвилині.

Гол Володимира Тименка під завісу поєдинку ще раз довів, що над оборонними діями «Ниві» належить серйозно попрацювати. У результаті – 3:1. Наразі «Нива» залишилася останньою в групі А Другої ліги.