У Вінницькій ЦРЛ, яка отримала 3,5 тисячі костюмів від Порошенка, не захворів жоден працівник — розповів головний лікар

Новини Вінниці

Завдяки Фонду Петра Порошенка, який від початку епідемії передав у Вінницьку центральну районну клінічну лікарню 3,5 тисячі високоякісних захисних костюмів, жоден медик тут не захворів. Про це розповів головний лікар Олександр Кривов‘яз під час зустрічі колективу медзакладу із Петром та Мариною Порошенками. Сьогодні вони передали лікарні ще 200 костюмів та захисні противірусні окуляри.

«Сьогодні від усього колективу ми дякуємо Фонду Петра Порошенка, який ще у квітні надав нам таку допомогу. Надавали допомогу по всій Україні, я знаю. До початку епідемії в нас було історичних 25 протичумних костюмів з 70-80 років. І так ми мали починати свою роботу», – розповів лікар. 

Він повідомив, що багатопрофільну лікарню, яка обслуговує до 100 тисяч мешканців району, зобов’язали оперативно стати інфекційним закладом для прийому хворих середньої важкості і важких. «Ми перетворилися за 2 тижні. Ми отримали від Фонду Порошенка 3,5 тисячі костюмів, це крім масок та інших засобів індивідуального захисту. Завдяки цьому у нас ні один співробітник не захворів на COVID-19 », – наголосив головний лікар. 

Він також подякував Фонду Порошенка за відновлені по всій країні апарати ШВЛ. «Коли їх взагалі не було. І поки, схоже, досі немає. І дякуємо найголовніше – за мобільну цифрову рентген установку. Ми можемо робити рентген у кожній палаті», – зазначив Олександр Кривов‘яз. 

«Із зібраних 63 мільярдів гривень з державного бюджету у фонд боротьби з коронавірусом – з них закуплено нуль апаратів ШВЛ. Як це так? Куди ж ви діли ці гроші?  Їх спрямували на фінансування не лікарів, а силовиків і на дороги. Чому кошти з фонду боротьби з коронавірусом йдуть не на захист лікарів, не на закупівлю медичного обладнання, засобів захисту, а на дороги?», – обурюється Порошенко. 

Він зауважив, що лише 3 мільярди з фонду були розподілені на медичні сферу, а решта не має відношення до коронавірусу – попри те, що статистика останніх тижнів невтішна. 

«Вони казали, що подолали коронавірус. А скільки сьогодні захворіли по країні? Майже півтори тисячі.  Це історичний максимум. І вчора був вчорашній максимум. А позавчора був позавчорашній історичний максимум. Епідемія йде. А вони відосіки показують. І звичайно, що ми не можемо залишатися байдужими. Тому сьогодні місце нашої команди тут, з вами», – наголошує Порошенко. 

Він також вкотре нагадав, що одним з найефективніших заходів під час епідемії є масове тестування. «Ми вимагали, щоб і тести були. Тести безкоштовні, і в першу чергу лікарям, учителям, вихователям у дитячих садках. Ми привезли перші 5 тисяч тестів – і одразу ж виявили дуже багато позитивних тестів» – зауважив екс президент.

1 коментар на “У Вінницькій ЦРЛ, яка отримала 3,5 тисячі костюмів від Порошенка, не захворів жоден працівник — розповів головний лікар

  1. Мы с вами бережём данный интернет-сервис у себя лично как драгоценность. Он дает возможность сохранить равновесие в настоящее беспокойное время.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *