За сім місяців вінничани заплатили до держбюджету понад 317,5 млн гривень військового збору

Новини Вінниці

Із початку року платники  податків Вінниччини перерахували до держбюджету 317 млн 586,5 тисяч грн військового збору. Про це повідомляють у ГУ ДПС у в області. За словами в.о. начальника відомства Олега Мартинюка, це на 4,2 млн грн перевищує індикативний показник.

У той же час, проти аналогічного періоду минулого року сплата військового збору зросла майже на 14,1 млн грн.

Нагадаємо, наразі платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

Ставка військового збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування. До об’єкта оподаткування військовим збором, окрім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться і низка інших. Зокрема, це орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *