Спалах коронавірусу у Вінницькому кардіоцентрі: уже підтверджено діагноз у дев’яти медиків та шести пацієнтів

Новини Вінниці Топ

У Вінниці сьогодні, 15 липня, зафіксували спалах коронавірусу в регіональному центрі серцево-судинної патології. Як повідомляють у Вінницької ОДА, було відібрано для досліджень 171 зразок біологічного матеріалу. Станом на 11:00 обласним лабораторним центром вже протестовано 140 зразків.

“За результатами обстежень виявлено 15 позитивних осіб: дев’ять медичних працівників (один лікар, шість медичних сестер та два санітара) та шість пацієнтів. Наразі до закладу виїхали представники обласного та міського департаментів охорони здоров’я для проведення епідрослідування та недопущення подальшого розповсюдження хвороби серед клієнтів закладу”, – йдеться у повідомленні.

Спалахи інфікування зареєстровано також у Тиврівському обласному будинку-інтернаті для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку й у Брацлавській школі-гімназії.  

Зокрема, у Тиврівському інтернаті після підтвердження захворюваності на COVID-19 у санітарки, яка тиждень перебувала вдома, мала симптоми та самостійно звернулась до сімейного лікаря, було проведено повне обстеження усіх працівників та підопічних. Перевірено методом ПЛР 176 працівників та 189 клієнтів закладу. Коронавірус виявлено у семи працівників та семи підопічних. У жодного з них не спостерігаються прояви хвороби.

“На цей час хвороба протікає безсимптомно. Працівники перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів. Клієнти закладу госпіталізовані для постійного нагляду та медичного контролю в лікарню. В закладі проведено дезінфекцію та посилено контроль за станом працівників та клієнтів”, – повідомляють в ОДА.

У Брацлавському навчально-виховному комплексі школі-гімназії після виявлення симптоматики у двох дітей та підтвердження їх захворювання на COVID обстежені методом ПЛР усі контактні працівники та діти. Коронавірус виявлено у п’ятьох дітей та одного працівника. Діти госпіталізовані у дитячу обласну інфекційну лікарню, обстежені, пневмонії не підтверджені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *