Пасажири просять більше автобусів до Вінницьких Хуторів

Новини Вінниці

На сайті Вінницької міської ради зареєстровано чергову петицію щодо пасажирських перевезень до Вінницьких Хуторів. Йдеться про автобусний маршрут №19. За словами авторки петиції Олександри Ювковецької, нині  автобус постійно переповнений, а в години пік їх взагалі не вистачає для перевезення з Вінницьких Хуторів всіх працюючих у Вінниці.

“Люди, які стоять на зупинках Мітсубісі-центр, Індустріальний парк, Старий порт, Великі Хутори, Барлінек, Хуторянка, насилу потрапляли в салон. Були навіть випадки, коли середні двері злітали з кріплень. З травня 2020 р. ввели в дію магазин “Україночка” і почали заселяти будинки в житловому масиві “Сімейний комфорт”, але комфортом там і не пахне. Тепер, з введенням карантинних обмежень, автобус № 19 вже з Вінницьких Хуторів виїжджає з повністю заповненими сидячими місцями і їде через всі перераховані вище зупинки, навіть не відкриваючи дверей, тому що до Гроша та “Чехова” ніхто не виходить, всі їдуть на роботу”, – зазначає авторка петиції.

За її словами, альтернативи проїзду нині немає і дістатися вчасно на роботу люди не можуть. До найближчої тролейбусної зупинки – понад 5 кілометрів.

“Просимо Вашого сприяння у вирішенні питання щодо збільшення кількості автобусів та частоти їх рейсів або підключення додаткових альтернативних перевізників маршрутками хоча б від “Мітсубісі” до “Гроша”, – йдеться в петиції.

Попри актуальність звернення, станом на ранок 29 червня воно набрало лише вісім підписів із 350 необхідних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *