Автопарк вінницької поліції поповнився новими службовими автомобілями (відео)

Відео Новини Вінниці

У четвер, 26 грудня, начальник ГУНП у Вінницькій області Юрій Педос вручив ключі від нових автомобілів поліцейським районних та  відділень поліції м. Вінниці, придбані за кошти   міського та районних бюджетів. 

Ключі від трьох автомобілів марки Renault Duster та  Renault Logan отримали працівники крижопільської, гніванської та калинівської поліції.

Ще два службових автомобіля Ford Transit Connect  одержали поліцейські Лівобережного та Вишенського відділень поліції.

Службові авто для поліцейських придбані за кошти субвенцій з місцевих бюджетів, виділених в рамках фінансування правоохоронних програм.

Генерал обласного главку поліції  Юрій Педос, головне завдання поліції – захист громадян. І в забезпеченні безпекового середовища вінницька поліція завжди відчуває підтримку керівництва міста Вінниці та органів місцевого самоврядування в районах області.

 За словами очільника поліції, отримані два автомобілі Ford Transit Connect обслуговуватимуть слідчо-оперативні групи поліції міських підрозділів, решта автомобілів дадуть змогу  оперативніше виїжджати  групам реагування патрульної поліції  на виклики громадня. Це в цілому покращить мобільність поліції та ефективність надання поліцейських послуг .

Протягом цього року  автопарк поліції поповнився  12 новими службових автомобілів.

За інформацією: Відділ комунікації поліції Вінницької області 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *