Як креативити: вінницький підприємців запрошують на СHERDAK на безплатний тренінг

Новини Вінниці

Наступного понеділка, 25 листопада,  о 17:00 у приміщенні креативного простору СHERDAK відбудеться MeetUp #5: Creative technologies for business. На мітапі обговорюватимуть,  як зробити бізнес особливим за допомогою креативу та технологій.

Хто буде тренерами

Віктор Шкурба – креативний директор ISD Group, агенції з 15-ти річним досвідом, безліччю нагород та бронзою на Канському фестивалі 2019. Віктор створює проекти у тісному переплетенні інновації та креативу. А нещодавно ISD group отримала «золото» на берлінському фестивалі реклами та відео Ciclope Festival за розробку проєкту зі штучним інтелектом. Серед номінантів: HBO, BBC, Apple, Nike, Rammstein, Ед Ширан та низка інших.

До пана Віктора приєднаються Роман Мелкумов та Степан Зиняков – засновники агенції BlueOcean, яка відома своїм нестандартним підходом до роботи, зокрема з такими компаніями як: Київстар, Unisolar, Rixos Hotel. Для них слова «креатив» та «інновації» є синонімами до слова «життя».

Участь у заході безплптна, за попередньою реєстрацією.

Приїзд та відкрита лекція спікерів такого рівня – унікальна подія.

Серію «MeetUp for business» організовано на виконання Програми посилення конкурентоспроможності МСП. У Вінниці вже другий рік поспіль тривають зустрічі, об’єднані спільною назвою Марафон Можливостей для Бізнесу. 

За інформацією: www.vmr.gov.uа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *