В одному з найпопулярніших музеїв Відня з’явився україномовний аудіогід

Новини України

Україномовний аудіогід запрацював у віденському палаці-музеї Бельведер з початку листопада. Проект, який Український інститут розпочав разом з посольством України в Австрії навесні цього року, тепер доступний для відвідувачів віденського палацу.

  • Через проекти такого формату окреслюється українська суб’єктність у світовому, і зокрема, в європейському контексті, адже, наприклад, Бельведер минулого року відвідали понад 1,5 млн туристів. І я впевнений, що зі збільшенням сполучень між Віднем та Києвом, кількість українських туристів теж буде збільшуватися, – прокоментував проект генеральний директор Українського інституту Володимир Шейко.

Проект «Україномовні аудіогіди в провідних музеях світу» є частиною ініціативи Українського інституту з впровадження україномовних аудіогідів у провідних музеях світу. Ініціатива реалізується спільно з дипломатичними установами України за кордоном. 

Палацовий комплекс Бельведер – один з провідних музеїв світу з багатою мистецькою колекцією, яка представляє твори від Середньовіччя до сьогодення. Зокрема, Бельведер володіє найбільшою у світі колекцією картин Густава Клімта. Там також представлені зразки віденського бідермаєру, австрійського бароко, французького імпресіонізму.

Джерело: УНІАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *