Від початку року на Вінниччині відкрито 741 провадження щодо наркозлочинів

Новини Вінниці

З початку поточного року у Вінницькій області відкрито 741 кримінальне провадження щодо незаконного обігу наркотиків, 410 особам оголошено про підозру. Такі дані, сьогодні, 7 листопада, були озвучені під час розширеної наради головного управління обласної поліції.

За словами начальника управління протидії наркозлочинності Віталія Стахова, з усіх зареєстрованих наркозлочинів 196 стосуються збуту наркотичних засобів, 109 наркозбувачам оголошено про підозру.

Працівниками управління протидії наркозлочинності задокументовано 34 факти незаконного збуту наркотичних засобів через Інтернет-магазини та у мобільному додатку Telegram. 

Так, до суду скеровано одне кримінальне провадження щодо організованої злочинної групи з чотирьох осіб, які у Вінниці організували декілька Інтернет-магазинів, через які розповсюджували амфетамін, психотропну сіль PVP, марки ЛСД та марихуану. Один з правопорушників адміністрував роботу Інтернет-магазинів у мобільному додатку «Telegram», його подільник приймав замовлення від покупців та контролював надходження грошей на електронні гаманці та банківські рахунки. Ще двоє учасників злочинної групи робили «закладки» наркотичних засобів на території міста. 

За незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів 48 особам оголошено про підозру. З них 21 правопорушнику судом обрана міра запобіжного заходу у вигляді взяття під варту, 15 – домашній арешт.
З початку року поліцейськими виявлено 7 наркопритонів, 7 нарколабораторій, з незаконного обігу вилучено 48 кг 664 г наркотичних та психотропних речовин, серед яких карабіс, макова соломка, метадон, амфетамін, метамфетамін, PVP сіль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *